(PL) Zarabiaj z Lemon Bike

(PL) Lubisz rowery, świeże powietrze i orzeźwiający smak Lemoniady? A może po prostu chcesz zainwestować w dobry biznes?

(PL) Już od
(PL) 34,999
(PL) PLN netto
(PL) Pobierz
(PL) ofertę

(PL) Twoja grupa docelowa jest praktycznie nieograniczona!

(PL) Mężczyźni, kobiety, dzieci osoby w każdym wieku chętnie popijają pyszną lemoniadę. Cena kubka jest na tyle niska, że nie odstraszy żadnych klientów, a jednocześnie na tyle wysoka, że pozwoli Ci cieszyć się pełną rentownością już po pierwszym sezonie! Składniki naszego napoju – cytryna, mięta, imbir, cukier trzcinowy i krystalicznie czysta woda – idealnie wpisują się w cieszące się rosnącą popularnością lifestyle’owe trendy zdrowego odżywiania. Lemoniadę można sprzedawać w mieście, nad morzem, w górach, nad jeziorem i w każdym innym miejscu – słowem wszędzie tam, gdzie tylko pojawi się jakikolwiek człowiek, ponieważ każdy jest Twoim potencjalnym klientem. Dzięki naszemu systemowi franczyzowemu nie musisz martwić się formalnościami związanymi z przygotowaniem mobilnego stoiska gastronomicznego – zapewniamy Ci sprzęt, który spełnia wszelkie obowiązujące krajowe i europejskie normy, a w przypadku wielu poszczególnych elementów nawet je przewyższa. Rower LEMON to w pełni samowystarczalna, integralna jednostka obsługiwana przez jedną osobę. Atrakcyjny design i precyzyjnie zaprojektowana kolorystyka rzucają się w oczy, pozytywnie wyróżniają rower LEMON i gwarantują przyciągnięcie uwagi klientów.

(PL) Niewielka inwestycja, nieograniczone możliwości

(PL) Chcesz sprzedawać lemoniadę korzystając z innowacyjnego pojazdu LEMON? Nie musisz mieć grubego portfela ani wieloletniego doświadczenia w branży – na początek wystarczy inicjatywa i zaangażowanie. Finansowanie naszych rowerów dostępne jest na zasadzie franczyzy, co jest bardzo korzystną opcją dla naszych przyszłych partnerów. Decydując się na naszą ofertę pozostaniesz jednocześnie w pełni niezależnym i elastycznym przedsiębiorcą. Zapewniamy Ci sprawdzony sprzęt oraz wiedzę i doświadczenie branżowe. Nie musisz pracować od podstaw nad budową marki, ani angażować wysokiego kapitału własnego na rozwój – podajemy Ci pewne rozwiązania techniczne i biznesowe niczym kubek orzeźwiającej lemoniady!

(PL) Elastyczna oferta

(PL) Chcesz sprzedawać lemoniadę? Nie musisz mieć grubego portfela ani wieloletniego doświadczenia w branży.

(PL) Ekologia

(PL) Rowery LEMON są zasilane ekologicznie i bezkosztowo. Pojazdy wykorzystują energię słoneczną z ogniw fotowoltaicznych.

(PL) Bezpieczeństwo

(PL) Rowery zostały precyzyjnie zaprojektowane, a specyfikacja techniczna zapewnia zgodność z Kodeksem Ruchu Drogowego oraz innymi przepisami prawa.