(PL) LEMON Bike - poznaj nas

(PL) Nasz zespół tworzą młodzi i pełni świeżych pomysłów ludzie, których wspólnym celem jest życie w zgodzie z naturą.

(PL) Nasza historia

(PL) LEMON Bike to szybko rozwijająca się marka w branży mobilnej gastronomii. Zajmujemy się głownie sprzedażą i franczyzą pojazdów do dynamicznej sprzedaży lemoniady. Wykorzystujemy proste rozwiązania w innowacyjny sposób i to właśnie jest naszą receptą na sukces.

Zdrowie jest dla nas inspiracją, która przyświeca i określa nam kierunek i pomysł na dalszy rozwój. Stale poszukujemy i skupiamy wokół siebie ludzi pozytywnych i pełnych energii.

(PL) O lemoniadzie

(PL) Lemoniada od pokoleń funkcjonuje w świadomości społeczeństwa jako rewelacyjny sposób na orzeźwienie, ugaszenie pragnienia i miłe podrażnienie kubków smakowych. Proponując nowy, innowacyjny sposób przyrządzenia i dystrybucji tego tradycyjnego produktu, firmie Gastro Family udało się odnaleźć niszę rynkową i wykorzystać prosty pomysł w atrakcyjnej i opłacalnej formie. Nasz sprzęt wyposażamy w najwyższej jakości podzespoły, efektywne zasilanie przyjazne środowisku oraz szereg różnego rodzaju dodatków i innowacji. Wysoka efektywność i stopa zwrotu inwestycji sprawiają, że rowery LEMON Bike to świetny pomysł na pierwszy biznes, jak i doskonała metoda na dywersyfikację już prowadzonej działalności.

(PL) Elastyczna oferta

(PL) Chcesz sprzedawać lemoniadę? Nie musisz mieć grubego portfela ani wieloletniego doświadczenia w branży.

(PL) Ekologia

(PL) Rowery LEMON są zasilane ekologicznie i bezkosztowo. Pojazdy wykorzystują energię słoneczną z ogniw fotowoltaicznych.

(PL) Bezpieczeństwo

(PL) Rowery zostały precyzyjnie zaprojektowane, a specyfikacja techniczna zapewnia zgodność z Kodeksem Ruchu Drogowego oraz innymi przepisami prawa.