(PL) Tradycja i innowacja

(PL) Gwarantowany sukces

(PL) Rower do sprzedaży lemoniady

(PL) Jaki jest najlepszy pomysł na prowadzenie biznesu? W teorii to proste – trzeba zidentyfikować niezaspokojoną potrzebę przyszłych klientów i wyjść jej naprzeciw. Znaleźć niszę rynkową i wypełnić ją proponowaną przez siebie usługą lub produktem. Zastanawiasz się więc, czego ludzie najbardziej potrzebują? Bez czego nie mogą się obejść? Bez Smartfona, bez samochodu, bez mieszkania czy ubezpieczenia na życie? Niektórzy zapewne tak, ale biorąc pod uwagę przede wszystkim podstawowe potrzeby, zgodzisz się, że każdy z nas bezwzględnie potrzebuje… wody.

(PL) Zamów swój rower

(PL) Według zaleceń lekarzy, każdy z nas powinien przyjmować codziennie 2 do 3 litrów płynów

(PL) Po co więc szukać sposobu na biznes w takich dziedzinach jak robotyka, kosmonautyka czy genetyka? Wystarczy w innowacyjny sposób zaspokoić najbardziej elementarne potrzeby – pyszna, orzeźwiająca i zdrowa lemoniada to sposób na Twój biznes!

(PL) Żaden człowiek nie jest w stanie wytrzymać bez płynów dłużej niż 3 dni

(PL) Jak długo Ty wytrzymasz bez roweru LEMON – Twojej przepustki do własnego biznesu? Zostań baronem lemoniadowego interesu – zadzwoń do nas i kup rower LEMON!

(PL) Elastyczna oferta

(PL) Chcesz sprzedawać lemoniadę? Nie musisz mieć grubego portfela ani wieloletniego doświadczenia w branży.

(PL) Ekologia

(PL) Rowery LEMON są zasilane ekologicznie i bezkosztowo. Pojazdy wykorzystują energię słoneczną z ogniw fotowoltaicznych.

(PL) Bezpieczeństwo

(PL) Rowery zostały precyzyjnie zaprojektowane, a specyfikacja techniczna zapewnia zgodność z Kodeksem Ruchu Drogowego oraz innymi przepisami prawa.

(PL) Gdzie już jesteśmy?